11 770 ₴
2FRM16 — гідравлічний регулятор витрати виробництва Oleodinamica Mozioni (Італія), на який не впливають тиск і температура. Він служить для контролю та підтримки в гідросистемах певного значення витрати. Параметри регулюються за допомогою ключа. Клапан може бути встановлений у гідравлічному контурі у будь-якому положенні. Ця модель призначена для плиткового монтажу, має литий, оксидований корпус.
Габаритні розміри регулятора 2FRM16:
Довжина — 123,5 мм.
Ширина — 123,5 мм.
Висота — 151 мм.
Гідравлічна схема 2 FRM 16

Для замовлення доступні регулятори 2FRM16 з пропускною здатністю 40, 60, 80, 100, 125, 160 л/хв.



| Параметри | Значення |
| Умовний прохід, мм | 16 |
| Витрата робочої рідини, л/хв. | 40, 60, 80, 100, 125, 160 |
| Робочий тиск, МПа | 31,5 |
| Температура робочої рідини, °C | -20..70 |
| Фільтрування, мкм | 10 |
| Вага, кг | 7,6 |


В наявності регулятори Ду-10
Компанія є виробником гідравлічного обладнання та офіційним представником популярних брендів, що гарантує доступні ціни, якісну сертифіковану продукцію, а також швидку доставку. На наших складах завжди є достатня кількість товару, тому доставка із Запоріжжя в будь-який регіон України буде оперативною та часто безкоштовною. Замовте зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип | Гідроклапан |
| Умовний прохід | 16 мм |
| Номінальний тиск | 31.5 МПа |
| Максимальна витрата рідини | 40 л/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура робочої рідини | -20 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 70 град. |
| Точність фільтрації | 10 мкм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.4 кг |
| Ширина | 101.5 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Висота | 130 мм |