Продавець ТОВ "Промислова Гідравліка" розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
192 відгуків
Ціни актуальні на 13.09.2024. СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (16.09).

ТОВ «Промислова гідравліка»
Фільтри
Графік роботи
  • Понеділок
    09:0018:00
  • Вівторок
    09:0018:00
  • Середа
    09:0018:00
  • Четвер
    09:0018:00
  • Пʼятниця
    09:0018:00
  • Субота
    10:0015:00
  • Неділя
    Вихідний
Контакти
+380 (95) 670-15-32
Антон Вікторович, керівник
+380 (98) 533-91-67
Олександр Олександрович, керівник
+380 (96) 244-48-42
Юрій, promgidravlik@ukr.net
+380 (73) 878-06-82
Олександр, менеджер з продажів
+380 (66) 727-69-00
Бухгалтерія
ТОВ "Промислова Гідравліка"
Антон Вікторович
вул. Миру, 1а, Запоріжжя, Україна
promhydraulic.com.ua2127543@gmail.com+380956701532+380956701532+380956701532
  • Виробництво РВТ, склад-магазин РВТ (Заводська 3)+380506917886 e-mail: rvdservis2018@gmail.com
+380 (95) 670-15-32
+380 (98) 533-91-67
+380 (96) 244-48-42

Маслоохолоджувачі теплообмінники для гідравліки

При роботі будь — тим більше досить потужною — гідравлічної техніки робоче середовище поступово нагрівається. При цьому нагрів масла понад певної межі небажаний, оскільки це може призвести до пошкодження гідравлічного обладнання. Це — основна причина, по якій в конструкцію верстатів або мобільних установок додають маслоохолоджувачі теплообмінного типу. Теплообмінник при проходженні через нього нагрітого масла відбирає частину теплової енергії, знижуючи температуру робочого середовища. Це потрібно і для збереження самого обладнання, так і для підтримання властивостей самої масляної суміші.

Для кожної гідроустановка оптимальна температура масляної суміші буде своєю. Але при цьому якщо конструкцією передбачено наявність теплообмінника/радіатори/маслоохолоджувачі нехтувати його монтажем не варто. Навпаки, дуже важливо вибрати модель пристрою з достатньою продуктивністю: так навіть сильний перегрів масляної суміші при збої в роботі не призведе до виходу з ладу всієї системи в цілому.

Маслоохолоджувачі теплообмінники для гідравліки придбати за доступною ціною в Україні: Київ, Запоріжжя, Харків: типи та сфера застосування

При класифікації маслоохолоджувачів в першу чергу беруть до уваги те, яка середа використовується для відведення надлишку теплової енергії від масла або масляної суміші. В якості такого середовища може використовуватися або повітря, або вода. Тому виділяють дві великі групи пристроїв:

  • Повітряні маслоохолоджувачі.
  • Водні (кожухотрубчастих) охолоджувачі.

Принцип дії у них схожий, оскільки і там, і там використовуються однакові фізичні процеси — але конструкція вирізняється з-за кардинальних відмінностей у властивостях повітря і води. Різними будуть і габарити пристроїв, крім того, для роботи повітряних моделей потрібно електроживлення для обдування радіатора холодним повітрям або виведення гарячого повітря з радіаторної решітки.

Сфера застосування маслоохолоджувачів і теплообмінників різного типу дуже широка. Найчастіше вони використовуються там, де ризик нагріву масла дуже високий — у потужних гідролініях, в установках з високою частотою обертання вала, а машинах з підвищеним тертям і т. д. Якщо обсяг бака і довжина гідроліній не забезпечує достатньо ефективну нормалізацію температури — установка теплообмінника дозволить вирішити цю проблему, знизивши витрати на налагодження, експлуатацію і ремонт обладнання.

Маслоохолоджувачі теплообмінники вартість в Україні (Київ, Запоріжжя, Харків...): принцип роботи, дії

Нагріте масло володіє високою теплоємністю, бо сама по собі остигає досить повільно. Саме тому для зниження температури використовуються різні пристрої, які дозволяють прискорити процес втрати енергії.

Як працюють Маслоохолоджувачі теплообмінники

Загальний принцип дії теплообмінника для змащення або робочого середовища грунтується на фізичному явищі — передачі тепла від більш теплого об'єкта менш теплого. Незалежно від конструкції і типу пристрою функціонує воно так:

  • Всередину корпусу подається масло, температуру якого потрібно знизити.
  • Рідина рухається або за системою трубок, або по мережі розгалужених каналів — це дозволяє збільшити площу контакту з матеріалом, який забезпечує відбір тепла.
  • Трубки і канали радіатора виготовляють з алюмінієвих сплавів або інших матеріалів з високою теплопровідністю. Чим вище показник теплопровідності — тим більше тепла система буде втрачати за одиницю часу.
  • Метал радіатора контактує з охолоджуючим середовищем — водою або повітрям. Повітря/вода відбирають тепло від металевих стінок, охолоджуючи їх, і дозволяючи в свою чергу відбирати тепло у наступних порцій олії.

Обмежена теплоємність повітря і води робить неефективним охолодження після певного рівня їх нагрівання — бо охолоджуючі середовища в маслоохолоджувачах і теплообмінниках обов'язково знаходяться в русі. Циркуляція може забезпечується за рахунок роботи напірних насосів або за рахунок обертання вентилятора, який приводить у рух повітряну масу.

Де використовуються теплообмінники маслоохолоджувачі

Сфера застосування теплообмінників для охолодження масла — як водних, так і повітряних — визначається умовами роботи гідравлічного обладнання. Основний аргумент на користь застосування теплообмінника — постійне підвищення температури робочої рідини при роботі установки.

Це може бути викликано:

  • Тертям.
  • Високою інтенсивністю експлуатації обладнання.
  • Високою частотою обертання ротора.
  • Контактом маслопроводів з іншими високотемпературними поверхнями/середовищами.

У кожному з описаних випадків, а також в інших ситуаціях вкрай рекомендується використовувати радіатор або теплообмінник для запобігання передчасного виходу з ладу обладнання.

Теплообмінники маслоохолоджувачі: різні сфери застосування

Перелік сфер, у яких задіють маслоохолоджувачі/теплообмінники/радіатори для робочого середовища, вкрай великий. Сюди включають такі напрямки як:

  • Сільське господарство (більшість техніки з гідравлічними компонентами комплектують маслоохолоджувачі).
  • Металорізальні, листогибные та інші металообробні верстати.
  • Ливарні установки, в тому числі автоматику для високотемпературного лиття під високим тиском.
  • Будь-яка важка техніка — будівельна, дорожня і т. д. Численні крани, екскаватори та навантажувачі оснащуються гідравлічними установками, які практично завжди працюють з перегрівом масла і потребують його охолодженні.

Як було зазначено вище, повітряні теплообмінники для охолодження масла, які монтуються стаціонарно, забезпечуються харчуванням від мережі 220/380 Ст. На мобільній техніці використовуються моделі, розраховані на живлення 12 або 24 В — це нудно враховувати при виборі конструкції.

Радіатори охолодження: продуктивність маслоохолоджувачів

Великий асортимент теплообмінників і маслоохолоджувачів дозволяє підібрати для вирішення інженерних завдань модель з практично будь-якими експлуатаційними характеристиками. Основними показниками, що характеризують продуктивність установки, є:

  • Витрата масла — кількість рідини, яка за одиницю часу проходить через контури охолоджувального агрегату.
  • Витрата повітря/води — об'єм середовища, яка використовується за одиницю часу для зниження температури.
  • Знімання тепла — кількість теплової енергії, яка відбирає охолоджувач за одиницю часу.
  • Різниця температур робочої рідини і сітки середовища (водного або повітряного).
  • Максимальний тиск — величина, яку може витримати внутрішній контур без загрози розгерметизації.
  • Втрата напору — значення, яке характеризує зменшення напору рідини після проходження охолоджуючих контурів.
  • Площа теплообміну.

Крім того, для повітряних установок, які працюють з тангенціальними або аксіальними вентиляторами також важлива потужність приводного двигуна.

Маслоохолоджувачі повітряні (теплообмінники): конструкція, пристрій, вольтаж

Повітря — один з найбільш доступних матеріалів, який можна використовувати для охолодження. Обдув холодним повітрям може застосовуватися в різних системах, що дозволяє ефективно відводити тепло. Цей же принцип використовується в конструкції повітряних теплообмінників для охолодження масла.

повітряні Теплообмінники (маслоохолоджувачі)

Маслоохолоджувач повітряного типу приставляє собою пристрій, через який проходить робоча рідина для зниження тиску. Основні елементи системи:

  • Радіатор трубчастого або пластинчастого типу, по якому циркулює масло.
  • Насос, забезпечує нагнітання масла в систему.
  • Фільтруючий елемент, призначений для попередньої очистки рідини, що надходить у радіатор.

Зверніть увагу! Невеликий розмір трубок і камер радіатора маслоохолоджувача робить конструкцію дуже чутливою до забруднення. Тому при відсутності вбудованого фільтра або інших фільтруючих елементів доцільно встановити хоча б найпростіший модуль очищення, інакше високий ризик засмічення частини трубок і зниження ефективності роботи охолоджувальної установки.

  • Вентилятор — ключовий елемент системи. Велика частина теплообмінників на ринку комплектується осьовими (аксіальними) вентиляторами. Іноді зустрічаються моделі з тангенціальним обдувом.

Пристрій і принцип дії повітряних теплообмінників (маслоохолоджувачів)

Система повітряного охолодження масла в гідролініях за допомогою теплообмінників працює за принципом відбору тепла потоком холодного повітря. При цьому:

  • Нагріте масло, яке треба охолодити, під тиском подається в трубки радіаторної частини. Для цього гидролниния приєднується до маслоохолоджувача через фланець або інше з'єднання.
  • Циркуляція рідини може забезпечуватися самопливом за рахунок тиску в самій системі. Іноді для подолання гідравлічного опору в конструкцію маслоохолоджувача включають циркуляційний насос, який сприяє більш ефективному переміщенню робочої середовища.
  • Проходячи через радіатор, рідина віддає його стінок, виконаним з матеріалу з високою теплопровідністю (мідь, алюмінієвий сплав) значну частину тепла.
  • Щоб виключити перегрівання стінок, а також ефективно відводить теплову енергію від конструкції, спрямований або витяжний вентилятор (кулер) формує потік повітря. За рахунок цього гаряче повітря постійно видаляється з просвітів між трубками/пластинками, замінюючись більш холодним, що надходять самопливом або за припливної вентиляційної системи.

Для роботи системи (живлення вентилятора і насоса) необхідно електрика. На ринку представлені повітряні маслоохолоджувачі, які можуть харчуватися:

  • Від змінного струму 220 або 380 Ст.
  • Від постійного струму 12 або 24 Ст.

Наявність моделей, розрахованих на різний вольтаж, істотно розширює сферу можливого застосування охолоджуючого обладнання. Компактні моделі з харчуванням 12/24В можуть використовуватися в тому числі і в мобільній техніці.

Кожухотрубні теплообмінники водяні (маслоохолоджувачі): конструкція, пристрій, вольтаж

Вода — друга по доступності середовище, яку можна використовувати для відведення теплової енергії від трубопроводів з нагрітою олією. Висока теплоємність води або інших неагресивних рідин дозволяє використовувати їх для заявленої мети з максимальною ефективністю. Саме поетом при наявності вільного місця і можливості підведення труб з водою до конструкції гідросистем можуть включатися маслоохолоджувачі кожухотрубчатого типу.

Маслоохолоджувачі водяні кожухотрубчасті (теплообмінники)

Водяній маслоохолоджувач — це досить проста система. Його основні елементи:

  • Корпус з кришками.
  • Перегородки.
  • Трубки з ребрами для кращого теплообміну.
  • Ущільнювальні елементи.

Всі деталі виготовляються з матеріалів, стійких до високих температур і корозії. Габарити маслоохолоджувача водяного типу можуть бути дуже великими, але при цьому і ефектність його роботи значна.

Пристрій принцип дії кожухотрубчастих водяних теплообмінників (маслоохолоджувачів)

Роботи системи водяного відведення тепла побудована за наступним принципом:

  • У корпус пристрою під тиском надходить масло. Завдяки особливій конструкції перегородок масло при русі робить кілька ходів. Це підвищує ефективність відбору теплової енергії.
  • Через отвір, до якого підключені ребристі трубки, подається вода. Кількість ходів рідини усередині корпусу пристрою залежить від конфігурації внутрішніх трубопроводів.
  • За рахунок різниці температур і високої теплопровідності трубних стінок забезпечується охолодження циркулює в системі мастила.
  • Вода, яка використовувалася в маслоохолоджувачі, після виходу з теплообмінника може бути задіяна для обігріву приміщення або інших господарських потреб. Якщо такої можливості немає, рідина поступає в охолоджувальну систему, де віддає відібрану теплову енергію в градирнях різної конструкції.

Як правило, пристрої кожухотрубчатого типу роблять стаціонарними. Щоб мінімізувати ймовірність порушення герметичності в результаті вібрації корпус жорстко филируется на поверхні або каркасі за рахунок лап.

Теплообмінники (радіатори охолодження): характеристики

найпростіша конструкція, яка може використовуватися для зниження температури масляної суміші — радіатор. Вона працює за рахунок теплового випромінювання: металеві стінки пристрою відбирають енергію у олії і просто випромінюють її у простір. При достатній площі ребер або протяжності трубок ефективність може бути цілком достатньою для зниження температури середовища до потрібних значень.

Робота маслоохолоджувачів теплообмінників для гідравліки

Стандартний радіатор, який використовується в якості теплообмінника для масла, працює гранично просто:

  • Елемент вбудовується в гидролинию там, де потрібно забезпечити зниження температури мастила.
  • Рідина, що підлягає охолодженню, надходить в контури самопливом або під впливом циркуляційного насоса.
  • Процес теплопередачі проходить двічі: від масла стінки радіатора і від радіатора навколишньому середовищі.

Чим більше площа поверхні радіатора, тим ефективніше буде йти охолодження. При невеликій різниці температур і значної площі трубок/секцій можна обійтися без водяного охолодження або направленого повітряного потоку.

Маслоохолоджувачі і теплообмінники схема, креслення

Загальний вигляд повітряного маслоохолоджувача:

Загальний вигляд повітряного маслоохладителя теплообмінника схема, креслення - 1

Загальна схема кожухотрубчатого маслоохолоджувача:

Загальна схема кожухотрубчатого маслоохладителя:

Схема внутрішнього устрою водяного циркуляційного маслоохолоджувача:

Схема внутрішнього устрою водяного циркуляційного маслоохладителя:

Маслоохолоджувачі теплообмінники для гідравліки в Україні

В Україні попит на теплообмінні установки стабільно зростає. Це не пов'язано з передчасним виходом такої техніки з ладу — навпаки, більшість моделей на ринку відрізняється стійкістю до відмов. Основна причина — розвиток промислового виробництва, що супроводжується підвищеним навантаженням на існуюче гидрооборудвоание і запуском нових установок з гідравлікою.

Маслоохолоджувачі і теплообмінники — вартість в Україні: Київ, Запоріжжя, Харків

 Асортимент теплообмінників/маслоохолоджувачів в Україні представлений різними моделями — від найпростіших радіаторів до складних повітряних і водних систем, що використовуються в промисловості. Тому і порядок цін на обладнання такого типу зовсім різний.

На вартість установки впливають:

  • Модель (а значить — габарити і продуктивність).
  • Країна-виробник.
  • Бренд.
  • Умови поставки.
  • Розмір партії.
  • Торгова націнка постачальника.

Також варто мати на увазі, що значна частина обладнання поставляється під замовлення — і тому компанія, що пропонує низьку ціну, не завжди гарантує доставку маслоохолоджувача в терміни, які влаштовують замовника.

Теплообмінники і маслооохолоджувачі: переваги ТОВ «Промислова гідравліка»

Для закупівлі — оптової або роздрібної — маслоохолоджувачів водного або повітряного типу для гідравліки варто вибирати великих постачальників з репутацією, підтвердженої великим терміном перебування на ринку. До таких компаній належать ТОВ «Промислова гідравліка», протягом багатьох років спеціалізується на поставках гилравлического промислового обладнання вітчизняного та зарубіжного виробництва.

Теплообмінники маслоохолоджувачі від «ТОВ Промислова гідравліка» — співпрацюйте з кращими

Причин для замовлення маслоохолоджувача або аналогічного пристрою в ТОВ «Промислова гідравліка» кілька:

  • Великий асортимент, що включає як моделі, що користуються стабільним попитом, так і вузькоспеціалізовані вироби, доступні в основному під замовлення.
  • Співпрацю з вітчизняними виробниками, які постачають якісну техніку за більш ніж доступними цінами.
  • Здатність виконувати навіть великооптові поставки в короткі терміни.
  • Суворе дотримання договірних зобов'язань.

Ціни під час замовлення в компанії будуть мінімальними — невисока націнка дозволяє реалізовувати цілком демократичну цінову політику. При цьому якість продукції, що поставляється, строго контролюється: ймовірність поставки шлюбу зведена до мінімуму, а будь-які рекламації швидко розглядаються на користь клієнта.

Ви можете замовити маслоохолоджувач, гідророзподільник або іншу гідравлічну техніку у ТОВ «Промислова гідравліка України» за телефоном або оформивши заявку онлайн. Якщо ви не знаєте, яка саме модель вам потрібна, досвідчені консультанти допоможуть підібрати виріб за характеристиками і спланують доставку.

Так само рекомендуємо звернути увагу на гідромотори і пневморозподільники.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner