


2 150 ₴
Запобіжні клапани BKH були спроектовані з метою забезпечення захисту ключових компонентів гідросистеми, таких як насоси, кермові пристрої та гідравлічні циліндри від перевантажень, ударів і кавітації. Їх просто інтегрувати в будь-яку гідравлічну схему, зручно кріпити до блоку кермового керування, легко з'єднувати з гідравлічними шлангами.
Клапан BKH1-100 має вбудовані клапани: вхідний запобіжний та зворотний клапан на лінії «P»; на лініях «R» і «L» — ударний і антикавітаційний клапан. BKH1-100 застосовується з насосами-дозаторами HKU800, HKU1000, HKUQ200/500.
Також є в наявності клапан BKH1-150
|
Характеристики |
Значення |
|
Номінальна витрата, л/хв |
80 |
|
Номінальний тиск, бар |
160 |
|
Налаштування тиску запобіжного клапана, Бар |
100 |
|
Налаштування тиску ударних клапанів, Бар |
160 |
|
Вага, кг |
1,8 |


Компанія M+S Hydraulic розпочала виробництво 1963 р. Зараз вона завоювала довіру клієнтів і стала одним зі світових лідерів у виробництві гідравлічних двигунів і гідростатичних кермових агрегатів. Продукція компанії сертифікована за стандартом ISO 9001 і вирізняється високою якістю.
У нашому інтернет-магазині ви можете купити гідроклапан BKH1-100 виробництва M+S Hydraulic. Якщо вам важко визначитися з вибором, то наші фахівці нададуть кваліфіковану консультацію, допоможуть підібрати гідравліку, , яка підходить для вашого обладнання або техніки. Завжди раді вам!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M+S Hydraulic |
| Країна виробник | Болгарія |
| Стан | Новий |
| Тип | Гідроклапан |
| Конструктивне виконання | Моноблочне |
| Управління | Ручне |
| Номінальний тиск | 16 МПа |
| Номінальна витрата рідини | 80 л/хв |
| Мінімальна кінематична в'язкість робочої рідини | 20 кв. мм/с |
| Максимальна кінематична в'язкість робочої рідини | 75 кв. мм/с |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Ширина | 83.5 мм |
| Довжина | 83.5 мм |
| Висота | 44 мм |