
3 700 ₴
Клапани пріоритету типу PR виконують функцію контролю та розподілу потоку гідравлічної рідини від насоса до гідравлічних пристроїв, що керують рухом транспортного засобу. Ці клапани застосовуються тільки з кермовими агрегатами HKUS.../5. Кермовий блок і клапан пріоритету є складною системою стеження, що регулює потік в обох головних трубопроводах гідросистеми — робочому і керуючому.
PRD80/4-MX/2 — клапан модульного монтажу зі статичним сигналом. Він встановлюється на дозаторі. Тиск регулюючої пружини — 4 Бар. Різьблення портів — метричне. Підключення до HKUS.../5... здійснюється за допомогою 2 гвинтів М10х1x45. Ця модель застосовується в тракторах ХТЗ-121, ХТЗ-16131, ХТЗ-16331.
Також є в наявності клапан PRT80/4-MX/2
|
Характеристики |
Значення |
|
Номінальна витрата, л/хв. |
80 |
|
Тиск регулюючої пружини, Бар |
4 |
|
Макс. тиск в портах P, EF, Бар. |
250 |
|
Макс. тиск в порту CF, Бар. |
210 |
|
Макс. тиск в портах R, L, Бар. |
280 |
|
Макс. тиск в порту LS, Бар. |
210 |
|
Макс. тиск в порту T, Бар. |
20 |
|
Вага, кг |
2,25 |
P - насос, EF - надлишковий потік, CF - керуючий потік (пріоритетний потік), L - лівий, R-правий, LS - вимірювання навантаження, Т-бак



Компанія M+S Hydraulic розпочала виробництво 1963 р. Зараз вона завоювала довіру клієнтів і стала одним зі світових лідерів у виробництві гідравлічних двигунів і гідростатичних кермових агрегатів. Продукція компанії сертифікована за стандартом ISO 9001 і вирізняється високою якістю.
У нашому інтернет-магазині ви можете купити гідроклапан PRD80/4-MX/2 виробництва M+S Hydraulic. Якщо вам важко визначитися з вибором, то наші фахівці нададуть кваліфіковану консультацію, допоможуть підібрати гідравліку, , яка підходить для вашого обладнання або техніки. Завжди раді вам!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M+S Hydraulic |
| Країна виробник | Болгарія |
| Стан | Новий |
| Тип | Гідроклапан |
| Конструктивне виконання | Моноблочне |
| Управління | Ручне |
| Номінальна витрата рідини | 80 л/хв |
| Мінімальна кінематична в'язкість робочої рідини | 20 кв. мм/с |
| Максимальна кінематична в'язкість робочої рідини | 75 кв. мм/с |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.25 кг |
| Ширина | 126 мм |
| Довжина | 87 мм |
| Висота | 78 мм |