
198 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Ніпель AGR із внутрішнім ущільненням конус/сфера 60°. Має зовнішнє дюймове різьблення 3/4". Застосовується він для опресування на шлангу високого тиску Ду12 мм для з'єднань під конус 60° або сферу.
ТОВ "Промислова гідравліка" є виробником РВТ, а також надає послуги з їх ремонту (перепакування).
Готовий виріб (шланг високого тиску) комплектується гумовим армованим шлангом певної довжини, двома ніпелями і двома обтискними муфтами. Щоб самостійно розрахувати приблизну вартість РВТ, виберіть у каталозі рукав потрібного діаметру, визначтеся з його довжиною (ціни вказані за 1 м), додайте 2 ніпелі з потрібними з'єднаннями та 2 обтискні муфти. Щоб дізнатися кінцеву ціну виробу, зробити замовлення, зв'яжіться з менеджером за вказаними телефонами.
Реалізуємо в роздріб та оптом гідравлічні шланги різних діаметрів і для різних тисків. Купити РВТ безпосередньо у виробника — це чудовий спосіб заощадити кошти та придбати продукцію високої якості
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал ніпеля | Сталь |
| Оцинкований ніпель | Так |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Умовний прохід | 12 мм |
| Робоче середовище | Масло, Неагресивне середовище |
| Робочий тиск | 300 бар |