

385 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
AR2000 — регулятор серії AR з манометром, який служить для регулювання тиску стисненого повітря в пневмосистемі. Регулювання здійснюється поворотом ручки, яка фіксується в будь-якому положенні при натисканні.


| Параметр | Значення |
| Номінальна витрата, л/хв | 550 |
| Макс. робочий тиск, МПа | 1,0 |
| Діапазон регулювання тиску, МПа | 0,05-0,85 |
| Робоча температура, °С | 5-60 |
| Вага, кг | 0,27 |
| Тип різьблення | G 1/4" |
| Різьблення під манометр | G 1/8" |
Купити пневморегулятор тиску 1/4" ви можете в інтернет-магазині "Промислова гідравліка". У нашому каталозі оптимальні ціни та якісні моделі. Щоб зробити замовлення або отримати консультацію, залиште заявку на сайті або зателефонуйте за вказаними телефонами.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішня різьба | 1/4" |
| Мінімальний робочий тиск | 0.05 МПа |
| Максимальний робочий тиск | 1 МПа |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Вага | 0.35 кг |