



1 763 ₴
4V230P-08 — пневморозподільник з подачею тиску в обидві порожнини. Його застосовують для керування пневмоциліндрами в ситуаціях, що вимагають застосування двох різних зусиль на штоку циліндра – основного та слабкого, без необхідності використання додаткових регуляторів тиску. У центральному положенні розподільник направляє стиснене повітря одночасно на обидва виходи A та B.
4В230П-08 є трьохпозиційним п'ятиходовим пристроєм з двома котушками. Напруга — 220 В змінного струму. Приєднувальні отвори (вхід, вихід) — G1/4", скидання — G1/8".

| Параметр | Значення |
| Робочий тиск, МПа | 0,15-0,9 |
| Макс. тиск, МПа | 1,2 |
| Робоча температура, °С | -5 - +60 |
| Схема роботи | 5 портів, 3 положення |
| Діапазон напруги | -15 - 10% |
| Термостійкий клас | В |
| Клас захисту | IP65 |
| Макс. частота действия | 3 раз/сек |
| Тип різьблення (вхід, вихід) | G1/4" |
| Площа перерізу, мм2 | 12 |
| Тип котушки | DIN |


У нашому інтернет-магазині найкращі ціни на пневматику та гідравліку. Також надаємо гарантію на обладнання 1 рік, тому покупка для вас буде дійсно вигідною та надійною. Вибирайте та купуйте!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пневморозподілювач |
| Внутрішня різьба | 1/4" |
| Мінімальний робочий тиск | 0.15 МПа |
| Максимальний робочий тиск | 1.2 МПа |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 66.7 мм |
| З'єднання | Різьбове |