


6 970 ₴
Шестерні насоси Vivoil відрізняються високою надійністю завдяки використанню якісних матеріалів та сучасних технологій виробництва. Ці насоси є аналогами насосів таких брендів як Casappa, Marzocchi, Rexroth, Bosch, Ronzio, Sauer Danfoss, Turolla, Parker, Caproni, Salami, Roquet, Yuken, Vickers, Industriltechnic та інші.
Технічні характеристики гідронасосів XV-1P:
Моделі X1P1654DZZB, X1P1754DZZB та X1P1854DZZB — формовані односпрямовані гідравлічні насоси із зовнішніми шестернями конфігурації XP143.
Корпус насоса виготовлений з алюмінію. Напрямок обертання правий, але його можна легко змінити на лівий без додавання додаткових компонентів. Насос оснащений фланцем корпусної форми ∅32 мм типу HY з двома отворами кріплення діаметром 8,5 мм. Міжосьова відстань між отворами — 40 мм. Вал фрезерований ∅10, хвостовик 5 мм.

Ці насоси комплектуються кришками XV1 ø32 BH-HY POMPA-FS (100.0271.AKP-FS), які можна придбати у нас. Для уточнення наявності повного асортименту запчастин просимо вас зв'язатися з менеджером.
|
Модель |
Робочий об'єм, см³ |
Макс. робочий тиск, Бар |
Макс. піковий тиск, Бар |
Швидкість обертання, об/хв. |
Розмір А, мм |
Розмір B, мм |
Розмір С, мм |
Вага, кг. |
Всмоктуючий порт |
Напірний порт |
|
X1P1654DZZB (XV1P/0.9) |
0,91 |
240 |
280 |
6000 |
77,1 |
36,3 |
65,1 |
0,95 |
3/8" BSPP |
Ø9,25 мм |
|
X1P1754DZZB (XV1P/1.2) |
1,17 |
250 |
290 |
6000 |
78 |
36,8 |
66 |
0,97 |
3/8" BSPP |
Ø9,25 мм |
|
X1P1854DZZB (XV1P/1.7) |
1,56 |
250 |
290 |
6000 |
79,5 |
37,5 |
67,5 |
1,01 |
3/8" BSPP |
Ø9,25 мм |


T.1 = 24,5÷29,4 [Нм] - момент затягування гвинта M8
T.2 = 13,8 [Нм] — допустимий крутний момент валу (Примітка. При виборі валу завжди перевіряйте допустимий крутний момент)
Для замовлення доступний гідронасос X1P3202FBBA.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vivoil |
| Країна виробник | Болгарія |
| Тип шестерневого насосу | Насос з зовнішнім зачепленням |
| Перекачувані середи | Нафтопродукти |
| Робочий об'єм | 0.91 куб. см |
| Номінальний тиск | 24 МПа |
| Напрямок обертання | Праве |
| Вага | 0.95 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 89.1 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Висота | 72 мм |