


7 040 ₴
Шестерні насоси Vivoil відрізняються високою надійністю завдяки використанню якісних матеріалів та сучасних технологій виробництва. Ці насоси є аналогами насосів таких брендів як Casappa, Marzocchi, Rexroth, Bosch, Ronzio, Sauer Danfoss, Turolla, Parker, Caproni, Salami, Roquet, Yuken, Vickers, Industriltechnic та інші.
Технічні характеристики гідронасосів XV-1P:
Моделі X1P2054DZZB, X1P2154DZZB и X1P2354DZZB — однопотокові гідравлічні насоси із зовнішніми шестернями конфігурації XP143.
Корпус насоса виготовлений з алюмінію. Напрямок обертання правий, але його можна легко змінити на лівий без додавання додаткових компонентів. Насос оснащений фланцем корпусної форми ∅32 мм типу HY з двома отворами для кріплення діаметром 8,5 мм. Міжосьова відстань між отворами — 40 мм. Вал фрезерований ∅10, хвостовик 5 мм.

Ці насоси комплектуються кришками XV1 ø32 BH-HY POMPA-FS (100.0271.AKP-FS), які можна придбати у нас. Для уточнення наявності повного асортименту запчастин просимо вас зв'язатися з менеджером.
|
Модель |
Робочий об'єм, см³ |
Макс. робочий тиск, Бар |
Макс. піковий тиск, Бар |
Швидкість обертання, об/хв. |
Розмір А, мм |
Розмір B, мм |
Розмір С, мм |
Вага, кг. |
Всмоктуючий порт |
Напірний порт |
|
X1P2054DZZB (XV1P/2.2) |
2,08 |
250 |
290 |
6000 |
81,5 |
38,5 |
69,5 |
1,03 |
3/8" BSPP |
Ø9,25 мм |
|
X1P2154DZZB (XV1P/2.6) |
2,60 |
250 |
300 |
6000 |
83,5 |
39,5 |
71,5 |
1,06 |
3/8" BSPP |
Ø9,25 мм |
|
X1P2354DZZB (XV1P/3.2) |
3,12 |
250 |
300 |
6000 |
85,5 |
40,5 |
73,5 |
1,09 |
3/8" BSPP |
Ø9,25 мм |


T.1 = 24,5÷29,4 [Нм] - момент затягування гвинта M8
T.2 = 13,8 [Нм] — допустимий крутний момент валу (Примітка. При виборі валу завжди перевіряйте допустимий крутний момент)
В наявності гідронасоси Vivoil типу XP143 з робочими об'ємами 0,9-1,56 см3
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vivoil |
| Країна виробник | Болгарія |
| Тип шестерневого насосу | Насос з зовнішнім зачепленням |
| Перекачувані середи | Нафтопродукти |
| Робочий об'єм | 2.08 куб. см |
| Номінальний тиск | 25 МПа |
| Напрямок обертання | Праве |
| Вага | 1.03 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 93.5 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Висота | 72 мм |