



5 760 ₴
Шестерні насоси Vivoil відрізняються високою надійністю завдяки використанню якісних матеріалів та сучасних технологій виробництва. Ці насоси є аналогами насосів таких брендів як Casappa, Marzocchi, Rexroth, Bosch, Ronzio, Sauer Danfoss, Turolla, Parker, Caproni, Salami, Roquet, Yuken, Vickers, Industriltechnic та інші.
Технічні характеристики гідронасосів XV-1P:
X1P2554DZZB, X1P2754DZZB, X1P2954DZZB — однопотокові гідравлічні насоси із зовнішніми шестернями конфігурації XP143.
Корпус насоса виготовлений з алюмінію. Напрямок обертання правий, але його можна легко змінити на лівий без додавання додаткових компонентів. Насос оснащений фланцем корпусної форми ∅32 мм типу HY з двома отворами для кріплення діаметром 8,5 мм. Міжосьова відстань між отворами — 40 мм. Вал фрезерований ∅10, хвостовик 5 мм.

Ці насоси комплектуються кришками XV1 ø32 BH-HY POMPA-FS (100.0271.AKP-FS), які можна придбати у нас. Для уточнення наявності повного асортименту запчастин просимо вас зв'язатися з менеджером.
|
Модель |
Робочий об'єм, см³ |
Макс. робочий тиск, Бар |
Макс. піковий тиск, Бар |
Швидкість обертання, об/хв. |
Розмір А, мм |
Розмір B, мм |
Розмір С, мм |
Вага, кг. |
Всмоктуючий порт |
Напірний порт |
|
X1P2554DZZB (XV1P/3.8) |
3,64 |
250 |
300 |
6000 |
87,5 |
41,5 |
75,5 |
1,120 |
3/8" BSPP |
Ø9,25 мм |
|
X1P2754DZZB (XV1P/4.3) |
4,16 |
250 |
300 |
6000 |
89,5 |
42,5 |
77,5 |
1,17 |
3/8" BSPP |
Ø9,25 мм |
|
X1P2954DZZB (XV1P/4.9) |
4,94 |
250 |
300 |
6000 |
92,5 |
44,0 |
80,5 |
1,20 |
3/8" BSPP |
Ø9,25 мм |


T.1 = 24,5÷29,4 [Нм] - момент затягування гвинта M8
T.2 = 13,8 [Нм] — допустимий крутний момент валу (Примітка. При виборі валу завжди перевіряйте допустимий крутний момент)
В наявності гідронасоси Vivoil типу XP143 з робочими об'ємами 0,9-1,56 см3
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vivoil |
| Країна виробник | Болгарія |
| Тип шестерневого насосу | Насос з зовнішнім зачепленням |
| Перекачувані середи | Нафтопродукти |
| Робочий об'єм | 3.64 куб. см |
| Номінальний тиск | 25 МПа |
| Напрямок обертання | Праве |
| Вага | 1.12 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 99.5 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Висота | 72 мм |