


5 240 ₴
Дільник 004.009.С00 являє собою клапан, призначений для поділу одного вхідного потоку робочої рідини на два рівні канали (50/50), а також для об'єднання двох потоків в один. Пристрій забезпечує синхронну роботу двох гідроциліндрів або гідромоторів, які не мають механічного зв'язку між собою. Він розрахований на роботу за витрати робочої рідини до 39,5 л/хв і максимального робочого тиску до 210 барів.
| Параметри | Значення |
| Коефіцієнт розподілу потоку | 50% |
| Мінімальна/максимальна витрата | 24/39,5 л/хв. |
| Максимальний робочий тиск | 210 Бар. |
| Температура довкілля | -30°C + 50°C |
| Температура оливи | -30°C + 80°C |
| Рекомендована фільтрація | 50 мкм |
| З'єднання портів | V - 1/2" BSPP; C1-C2 - 3/8" BSPP |
| Вага | 0,85 кг |

Для замовлення також доступний дільник 004.008.D00
Компанія «Промислова гідравліка» є виробником гідравлічного обладнання та офіційним дилером провідних брендів. Працюючи з нами, ви отримуєте сертифіковане обладнання за мінімальними цінами без посередників. Завдяки власним складам із постійним запасом продукції, ми забезпечуємо максимально швидку доставку із Запоріжжя по всій Україні.
Luen — це італійський виробник гідравлічних компонентів і арматури з тривалою історією присутності на світовому ринку гідравліки, що спеціалізується на випуску клапанів, картриджних розподілювачів і комплектуючих для систем керування гідропотоком.
2022 року компанія Luen Sr.l. була інтегрована до складу групи OMT GROUP S.P.A., одного з провідних європейських виробників гідравлічного обладнання з понад 55-річним досвідом. Це об'єднало технології поряд із програмами за стандартизації, інноваціями та глобальною наявністю.
Продукція Luen виконується з використанням сучасних технологій і високоміцних матеріалів, обладнується високоточним механізмом керування й ущільненнями, що забезпечують стійку роботу під час тиску до сотень барів. Вона постачається з розширеними параметрами виготовлення (різні типи різі, тиску, пропускні здібності), що полегшує її підбір під конкретні технічні вимоги гідросистеми.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Максимальний робочий тиск | 21 МПа |
| Максимальна витрата рідини | 39.5 л/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |