224 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Обтискна муфта DN20 типу Interlock призначена для рукавів високого тиску серій 4SH, R13 та R15. Муфта посиленого виконання оснащена системою подвійного замка (Interlock), що забезпечує підвищену надійність з'єднання. Виріб виготовлений із оцинкованої сталі з гальванічним захисним покриттям. Муфта сумісна з фітингами типу Interlock і вимагає попереднього видалення зовнішнього та внутрішнього шарів рукава перед обтисканням. Муфта забезпечує міцне та довговічне кріплення фітингів на гідравлічних шлангах.
У нашій компанії муфти доступні як для купівлі окремо, так і в складі повністю укомплектованого готового РВТ.
ТОВ «Промислова гідравліка» виконує виготовлення шлангів високого тиску. У виробництві використовуються виключно якісні комплектуючі від перевірених і надійних виробників.
Готовий РВТ являє собою збірний виріб, що містить армований гумовий шланг, два фітинги та дві обтискні муфти. Для розрахунку орієнтовної вартості виберіть у каталозі рукав необхідного діаметра, визначте необхідну довжину (ціна вказана за погінний метр), додайте два ніпели відповідного типу та дві обтискні муфти. Для отримання остаточної ціни та оформлення замовлення рекомендуємо зв'язатися з менеджером за зазначеними контактними телефонами.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Робоче середовище | Неагресивне середовище, Масло |
| Діаметр | 20 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |