
101 260 ₴
PPV — це аксіально-поршневі насоси змінної продуктивності та високої енергоефективності завдяки автоматичному регулюванню подавання
PPV60 RIGHT ISO ADJ — професійний аксіально-поршневий насос із похилою шайбою та регульованим робочим об'ємом, призначений для роботи в гідросистемах відкритого типу при високих навантаженнях та інтенсивній експлуатації. Керування зміною робочого об'єму здійснюється вбудованим регулятором, встановленим безпосередньо на корпусі насоса. Компактна конструкція дозволяє встановити насос безпосередньо на вал відбору потужності.
Насос має квадратний фланець стандарту ISO з чотирма кріпильними отворами та посадковим діаметром Ø 80 мм, обладнаний шліцьовим валом 8x32x36 діаметром 36 мм із 8 зубцями.
Застосовується цей агрегат в самоскидах, евакуаторах, кранах-маніпуляторах, сільськогосподарській техніці, комунальному обладнанню та промисловій мобільній гідравліці.
Принцип дії полягає у зміні робочого об'єму за рахунок ходу поршнів, який визначається кутом нахилу шайби. У вихідному стані насос працює на максимальному робочому об'ємі. Це положення підтримується пружинами, що впливають на похилу шайбу. Зниження обсягу відбувається під дією двох гідравлічно керованих поршнів, які долають зусилля пружин.
Під час роботи блок циліндрів обертається синхронно із приводним валом, передаючи поршням однакову кутову швидкість. При русі поверхнею похилої шайби поршні здійснюють зворотно-поступальні цикли, рахунок чого формується подача робочої рідини. Така схема дозволяє плавно регулювати продуктивність насоса від максимальної витрати до повного нульового значення.
| Параметри | Значення |
| Код | 65011106LS2 |
| Робочий об'єм | 60 см3 |
| Максимальний тиск | 375 Бар |
| Потужність приводу при 250 бар і 2000 об/хв | 53 кВт |
| Необхідний крутний момент приводу при 100 бар. | 100 Нм |
| Максимальна швидкість обертання | 2500 об/хв. |
| Гідравлічна рідина | Мінеральна або синтетична олива, сумісна з ущільненнями HNBR |
| Оптимальна кінематична в'язкість | 10 сСт ÷ 100 сСт |
| Робоча температура | -32°C ÷ 80°C |
| Температура довкілля | -40°C ÷ 60°C |
| Фільтрація оливи | 10 мкм |
| Обертання насоса | односпрямоване правостороннє |
| Вага | 24 кг. |


Передній фланець


Приєднувальні порти
| LS | Блок LS | G 1/4" |
| D | Зливний патрубок | G 3/4" |
| OUT | Вихідной патрубок тиску | G 3/4" |
| IN | Вхідний патрубок всмоктування (всмоктуючий фітинг замовляється окремо) |
Ø50 мм |
| L | Центр мас | приблизно 145 мм |
В наявності також насос PPV60 лівий
OMFB — виробник високоякісних гідравлічних компонентів, включно з гідронасосами, коробки відбору потужності (КВП) та аксесуари для мобільних гідросистем. Продукція OMFB забезпечує високу продуктивність і надійність під час роботи з важкою технікою
Компанія OMFB і далі впроваджує інновації та забезпечує найвищі стандарти якості. В 1992 році вона отримала сертифікат ISO 9001:2015.
Компанія "Промислова гідравліка" є постачальником гідравлічного обладнання та офіційним представником провідних виробників, що забезпечує конкурентні ціни, постачання сертифікованої продукції та оперативну логістику. На складах підтримується постійний запас обладнання, завдяки чому відправлення із Запоріжжя до будь-якого регіону України здійснюється за максимально короткі терміни. Замовляйте!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OMFB |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Максимальний робочий тиск | 37.5 МПа |
| Максимальна частота обертання валу | 2500 об/хв |
| Мінімальна кінематична в'язкість робочої рідини | 10 кв. мм/с |
| Максимальна кінематична в'язкість робочої рідини | 100 кв. мм/с |
| Робочий об'єм | 60 куб. см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура робочої рідини | -30 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 80 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Точність фільтрації | 10 мкм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 24 кг |
| Ширина | 114 мм |
| Довжина | 314 мм |
| Висота | 252.5 мм |