750 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Клапан П-КРМ 122-12 (БВ57-13, БВ57-33, П-КР12-11) пневматичний»
П-КРМ 122-12 відноситься до редукційних пневматичних клапанів. Його старе маркування — БВ57-13, БВ57-33, П-КР12-11. Виконує пневматичний клапан таку функцію, як регулювання тиску стиснутого повітря в пневматичному приводі. В пневматичному приводі, крім клапана, розташовані такі механізми як насос, фільтр, розподільник. Пневматичний привід застосовується в таких областях як:
На виробництві у верстатах та пресах.
У машинобудуванні.
В різної будівельної та сільській техніці.
У легкій промисловості.
Користується редукційний клапан П-КРМ 122-12 великою популярністю за рахунок своєї високоефективної роботи.
|
Характеристика. |
Значення. |
|
Умовний прохід. |
12 мм. |
|
Тиск (номінальне). |
1,0 МПа. |
|
Витрата повітря (номінальний). |
0,8 м3/хв. |
|
Приєднання різьби. |
К3/8". |
|
Маса. |
1,1 кг |
Працює редукційний клапан на стислому повітрі, при температурі робочого середовища від +5°C до +45°C. Також варто враховувати вологість повітря, вона повинна становити не більше 80%.
Розшифровка умовного позначення редукційного клапана типу П-КРМ 122-12:
П-КРМ — назва клапана.
1 — тип установки (ручної).
2 — тип приєднання (панельний).
2 — діаметр циліндра вимірюється в мм
12 — умовний прохід.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пневмоаппарат |
| Країна виробник | Білорусь |
| Тип з'єднання | Цангові |
| Внутрішня різьба | 3/8" |
| Тип | Пневмодроссель |
| Максимальний робочий тиск | 1 МПа |
| Умовний прохід | 12 мм |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Вага | 1.1 кг |
| З'єднання | Різьбове |
| Мінімальний витрата повітря | 0.8 куб.м/хв |