Гідравлічні насоси НШ українського бренду Гідросила користуються великою популярністю завдяки невисокій ціні та оптимальними технічними характеристиками.
Насоси типу НШ Гідросила: загальні відомості
Насоси НШ Гідросила - це багатофункціональні насоси, що використовуються на сільськогосподарській, комунальній, дорожній, лісовій, кар'єрній спецтехнікі. Агрегати можна також зустріти на верстатах та пресах. Високі експлуатаційні характеристики насосів НШ Гідросилу досягаються завдяки:
- сучасному конструкційному матеріалу;
- міцному корпусу, виготовленому із чавуну чи алюмінію.
Основна функція насосів НШ полягає в нагнітанні мінеральної олії всередині гідравлічної системи та її подання до її інших виконавчих органів. Конструктивно всі агрегати НШ можна поділити на 3 основні групи:
- плоскі;
- круглі;
- універсальні.
Також існують одно-, дво- чи трикамерні насоси.
Детальні технічні характеристики та креслення насосів НШ Гідросила можна знайти в картках товарів конкретного агрегату.
Насоси типу НШ Гідросила: рекомендації щодо використання
Для збільшення терміну експлуатації насосів НШ необхідно дотримуватися наступних основних правил:
- Не варто самостійно перебирати або розбирати насос у разі його поломки або для зміни напряму обертання валу. Довірте роботу спеціалістам компанії ТОВ "Промислова гідравліка".
- Насос повинен бути встановлений у відведене для нього посадкове місце та рівномірно затягнутий кріпильними болтами або гайками. Не допускається наявність перекосів, оскільки це може створити осьове та радіальне навантаження на вал агрегату. Усі гайки мають бути законтрені шайбами.
- Перед використанням насоса слід ретельно перевірити гідросистему, а саме трубопровод та бак – деталі мають бути очищені.
- Щоб приєднати всмоктувальну і напірну гідролінію - використовуйте фланці з елементами ущільнювачів, наприклад кільцями.
- У разі встановлення штуцерів, кутових муфт та інших деталей, уважно перевірте цілісність кілець ущільнювачів, а також відсутність бруду в трубопроводі.
- По можливості використовуйте всмоктувальну лінію мінімальної довжини та з невеликою кількістю вигинів (або з їх повною відсутністю) та кутових з'єднань.
- Максимально допустима швидкість течії рідини по всмоктувальній лінії - не більше 1,5 м/с, напірної - 5 м/с.
- Не допускається встановлення на всмоктувальну лінію кранів, клапанів або фільтрів. Щоб здійснити грубе очищення олії рекомендуємо встановити сітку, що фільтрує, з осередками в 2 мм.
- Щоб знизити вібрацію, пульсацію тиску радимо встановити компенсуючу ланку на ділянці напірної лінії.
- Не допускається використання насоса, якщо в маслі міститься вода або механічні домішки вище за норму.
- Перед заміною масла обов'язково промивайте всю гідравлічну систему, заміняйте фільтроелементи та очищайте сапун (повітряний фільтр) гідробака.
- Після встановлення НШ рекомендуємо виконати його додаткову обкатку для перевірки працездатності всіх вузлів гідравлічної системи.
Щоб отримати детальну технічну консультацію щодо особливостей роботи насосів НШ Гідросила - зв'яжіться з нами за телефонами, які вказані на сайті.