Гідравлічна система є складною конструкцією в яку входить безліч частинок: розподільник, насос, фільтр, мотор, гідролінії та багато іншого. Кожна частина що входить у цю систему грає свою особливу і незамінну роль роботи механізмом.
Гідросистема застосовується у верстатах, пресах, промисловому устаткуванні та багато в чому сучасної техніки. Вона сприяє роботі всього обладнання.
Якщо говорити про важливість деталей у системі, то сміливо можна називати одним із важливих – насос. Він відповідає за перекачування робочої рідини по всій гідравлічній системі.
Встановлюються шестеренні насоси в системах таких обладнання, як будівельна техніка, гірничодобувні пристрої та безліч виробничих пристроїв. Також бувають такі види насосів, які виконані за спеціальним замовленням з метою пропускання води, мастильних матеріалів та багатьох незвичайних робочих рідин.
Насоси стали популярні завдяки своїй витривалості та безшумності в роботі. Як і всі гідравлічні пристрої працює в основному на мінеральній олії. При його використанні варто дотримуватись усіх вимог та правил експлуатації. Адже важливо, щоб апарат працював без ушкоджень.
Як і всі апарати, насос може вийти з ладу. Щоб розуміти, що необхідно відремонтувати, треба розуміти, з чого він складається. Кожен насос має однакову будову і складається з таких частин як корпус, кришка, шестерні, втулки, сальники, ущільнювач, пружини, розподільник і безліч допоміжних компонентів.
Якщо відсутня подача робочої маси, це наслідок неправильного підключення ліній, якими направляється рідина. Також це може статися за рахунок високого забруднення рідини. Також частою поломкою є розгерметизація. Вона спричиняє скупчення піни всередині апарату.
Увага! Якщо апарат використовувати за призначенням і дотримуватися всіх правил експлуатації, він прослужить великий період часу.
Насоси моделі Г11 відносяться до шестеренних, масляних насосів з постійним потоком мінеральної олії. Шестірні чіпляються зовнішнім способом.
Більш затребувані такі насоси в змащених апаратах для перекачування олії або будь-якої іншої рідини.
Виконано апарат із правим обертанням валу. Має номінальний тиск 2.5 МПа. Має безліч особливостей у будові та характеристиках.
Характеристики насосів цієї моделі:
Будова насосів та їх схема:
Наша компанія розпочала свій шлях до успіху ще у 2013 році, і за 6 років роботи стала улюбленицею серед споживачів країни. Ми завжди намагалися створювати взаємовигідні умови для співпраці, щоб все більше і більше до нас зверталися люди. На сьогоднішній день ми маємо велику базу клієнтів, які бачать у нас надійну компанію.
У нас налічується більше 1000 товарів, з яких ви знайдете те, що дійсно вам необхідно. Щодня ми намагаємося привнести в нашу компанію щось нове і тим самим розширюємо нашу базу товарів. Ми зможемо дістати навіть найрідкісніші моделі обладнання. Адже ми працюємо безпосередньо з виробником і цим стежимо за якістю наших пристроїв.
Крім вище згадано, у нас працюють найкращі фахівці у своїй галузі. Адже вони мають професійну підготовку, яка дозволяє легко проконсультувати кожного з клієнтів і зрозуміти з півслова, що саме вам потрібно.
У нас діє безліч бонусів як для постійних клієнтів, так і для нових:
Хочете придбати шестеренний насос серії Г11-22, пластинчастий насос або інший механізм? То звертайтесь до компанії ТОВ «Промислова гідравліка».
Як вже було вище сказано, насоси безпосередньо стосуються гідравлічної апаратури. Має безліч класифікацій, з яких виділяють: поршневі, пластинчасті, роторні, шестерні. З усіх перерахованих пристроїв, варто розібрати шестеренний насос.
Шестерні насоси були запущені в експлуатацію ще в 77 році минулого століття і на сьогоднішній день мають високу популярність у використанні. Розрізняють такі пристрої за тим, за якого тиску вони можуть працювати. Є 3 такі види:
Перший тип розрахований на роботу при тиск не вище 5 атмосфер, другий може працювати до 30 атмосфер, а третій вид працює на рівні з тиском до 70 атмосфер.
Крім класифікації роботи за певного тиску, насоси можуть розділятися за такими критеріями: