Продавець ООО "Промышленная Гидравлика" розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
83 відгуків
Все цены актуальны на 15.06.21, без НДС! Бесплатная доставкаУзнать подробнее
"ООО" Промышленная Гидравлика
Виробники
 • 14
Графік роботи
 • Понеділок
  09:0018:00
 • Вівторок
  09:0018:00
 • Середа
  09:0018:00
 • Четвер
  09:0018:00
 • Пʼятниця
  09:0018:00
 • Субота
  10:0015:00
 • Неділя
  Вихідний
Контакти
+380956701532
+380962444842
+380612707543
ООО "Промышленная Гидравлика"
Антон Викторович
УкраїнаЗапорізька областьЗапоріжжяул. Заводская 3
2127543@gmail.com+380956701532
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380956701532
+380962444842
+380612707543
+380956701532

Гідроклапани запобіжні

Гідравлічний клапан — це механізм, в якому відбувається зміна прохідного перерізу. Змінюється вона у зв'язку з тим, що в даному перерізі впливає потік рідини. Якщо рідина в клапані безпосередньо впливає на запірно-регулюючий елемент, то в результаті змінюється прохідність розтин, означає, що клапан є прямого впливу.

Гідравлічні запобіжні клапани передбачені з метою захисту гідравлічної системи від зайвих тисків рідини. Запобіжний клапан ділиться на два типу:

 1. МКПВ.
 2. М-КП.

Запобіжні клапани типу МКПВ

Клапани МКПВ передбачені з метою запобігання гідравлічної системи від перевантаження і збереження виставленого тиску і розвантаження гідравлічної системи від тиску. Дані клапани використовуються у верстатах, машинобудуванні, аграрної техніки. Складається з таких частин як: корпус, клапан, пружини, гільзи, додаткові клапана, а так само пілот керує механізмом.

Технічні характеристики клапана МКПВ

Запобіжні клапани типу М-КПГідроклапани запобіжні

Гідравлічні клапани М-КП передбачені для:

 1. Охороняти гідравлічну систему від перевантаженості, утримувати встановлений тиск;
 2. Охороняти систему від перевантаженості і розвантажувати при виключенні.

Дані клапани застосовують у легкій промисловості, на виробництві, а так само в мобільній техніці. Конструкція клапана типу М-КП: пружини, корпус, золотник, додатковий клапан, гвинт і сідло.

Гідроклапани запобіжні: асортимент

Гідроклапани запобіжні фото 2

Використовуються для захисту гідросистем від руйнівних або деформуючих впливів, представлені кількома різновидами. У нашому каталозі доступні для замовлення:

 • Клапани МКПВ.
 • Гідроклапани М-КП.

Конструкція обладнання обох видів має значні відмінності, тому вироби не є взаємозамінними. При цьому сфера використання всіх перерахованих різновидів загальна: їх встановлюють гідравлічні контури верстатних систем, стаціонарних установок, а також мобільного устаткування. Із-за специфіки конструкції, а також досить великих розмірах побутової гідравліці запобіжні гідроклапани такого типу практично не застосовуються.

З іншого боку, висока надійність обладнання, експлуатаційні характеристики і хороші показники відмовостійкості роблять промислове застосування гидрокалапанов даних моделей у промисловості цілком виправданим. Це стосується в тому числі і продукції українського виробництва. Для якої характерно оптимальне поєднання робочих якостей і доступної ціни.

Технічні характеристики клапана МКПВ

Характеристика МКПВ 10/ЗМ1 10/ЗМ2 10/ЗМ3
Умовний прохід 10 мм. 10 мм. 10 мм.
Тиск на виході max. 12,5 МПа. 25 МПа. 35 МПа.
Витрата рідини max. 100 л/хв 100 л/хв 100 л/хв
Герметичність внутрішня 200 см2/хв 500 см2/хв 650 см2/хв
Тиск розвантаження max. 0,5 МПа. 0,5 МПа. 0,5 МПа.
Момент сили налаштування 0,6 0,6 0,6

Характеристика запобіжного клапана типу М-КП

Клапан Ду Q Рном Вага
М-КП-12 10мм. 3-56 л/хв 0,3-10 МПа. 3,8
М-КП-12-01 10мм. 3-56 л/хв 1-20МПа. 3,8
М-КП-20 20мм. 5-140 л/хв 0,3-10 МПа. 6,8
М-КП-20-01 20мм. 5-140 л/хв 1-20МПа. 6,8
М-КП-32 32мм. 10-350 л/хв 0,3-10 МПа. 11,8
М-КП-32-01 32мм. 10-350 л/хв 1-20МПа. 11,8
М-КП-32-02 32мм. 10-350 л/хв 1,6-32 МПа. 11,8

 

запобіжний Гідроклапан: види

Як ми відзначили раніше, асортимент запобіжних гидрокалапанов в нашому інтернет-магазині представлений двома базовими різновидами — МКПВ і М-КП.

МКПВ

Клапани МКПВ використовуються у верстатному обладнанні, гідропресах, литьевом обладнанні і т. д. Основу конструкції становить корпус, всередині якого розміщуються основний і керуючий клапан.

Основний закріплюється в корпусі за допомогою ущільнюючих та захисних колій (еластичний матеріал і метал відповідно). Для його налаштування передбачено регулювальний гвинт, який в деяких моделях обладнується рукояткою для більшої зручності експлуатації. У деяких моделях регулювальний гвинт, що блокується замковим пристроєм — без спеціального ключа неможливо отримати доступ до регулюванні навантаження і змінити параметри спрацювання.

Керуючий також закріплюється в корпусі із застосуванням ущільнювальних і захисних кілець. У склянці знаходиться пружина, упирающаяся в регулювальний гвинт одним кінцем, і в голку — іншим.

Працює запобіжний клапан МКПВ за наступним принципом:

 • Тиск робочої рідини впливає на голку, прагнучи змістити її з сідла.
 • Голка утримується на місці зусиллям пружин, яке регулюється за допомогою настроечного гвинта.
 • Як тільки тиск перевищує певний показник, голка зміщується і пропускає потік робочої рідини.
 • При цьому частина потоку пропускається на злив через отвір в гільзі.
 • Як тільки тиск зменшується, пружина повертає голку на місце, за рахунок чого уривається потік робочої рідини і припиняється її злив через радіальний отвір склянки.

Таким чином, він запобігає пошкодженню обладнання в результаті зростання тиску в системі.

М-КП

Ще один вид запобіжних клапанів для гідросистем — М-КП. Незважаючи на відмінності в габаритах, принцип дії та конструкції працює система за схожою схемою:

 • Запірний елемент гідроклапана притискається до сідла за допомогою пружини. Це забезпечує роз'єднання напірної і зливальний магістралей гідравлічної системи.
 • Якщо тиск в гідролініях перевищує рівень, заданий налаштуванням, зусилля пружини буде компенсовано. То призведе до зміщення запірного елемента з сідла.
 • За рахунок підйому запірного елемента знизиться тиск у дросельному отворі. Різниця тисків призведе до переміщення золотника під впливом осьового зусилля.
 • В результаті напірна магістраль буде з'єднана зі зливною, що забезпечить перелив надлишку олії до тих пір, поки збільшення тиску не буде повністю компенсовано.

Як і у випадку з описаної вище моделлю, вбудовування гідроклапана у систему, забезпечує її захист від перевантажень. Висока ефективність захисту і досить швидке спрацьовування (скидання тиску забезпечується практично відразу ж, що виключає ймовірність поломки вузлів або агрегатів) роблять клапани М-КП досить затребуваними в різному верстатному обладнанні, пресах та інших установках з високими вимогами до надійності і відмовостійкості.

Клапани запобіжні пружинні, для гідравліки, гідросистеми — купити ціна Україна, Київ, Запоріжжя

Розвиток промислового виробництва в Україні в останні роки йде досить стабільно. Через зростання промислового потенціалу потреба в комплектуючих для промислового обладнання, у тому числі запобіжних гидроклапанах, постійно зростає. При цьому інтенсивна експлуатація гідравлічних установок приводить до підвищеного зносу більшості елементів — тому на ринку залишаються затребуваними тільки самі надійні моделі.

Клапани запобіжні пружинні, для гідравліки, гідросистеми, насоса дозатора - купити ціна Україна, Київ, Запоріжжя

Компанії, які проектують, виробляють, експлуатують або обслуговують стаціонарне гідравлічне обладнання, закуповують запобіжні гідроклапани систематично у великих обсягах. Ціна виробу в цьому випадку відіграє досить важливу роль при виборі постачальника, при цьому на підсумкову вартість впливають:

 • Вигляд.
 • Модель (від неї залежать конкретні робочі характеристики).
 • Варіант виконання.
 • Обсяг партії.
 • Умови оплати і т. д.

На рынке Украины представлена как продукция отечественных компаний, так и изделия зарубежных производителей. Если еще 10-15 лет назад оправданным был выбор в пользу последних, то сегодня гидроклапаны украинского производства значительно повысили уровень качества, сохранив при этом приемлемую себестоимость. Потому при крупных закупках и интенсивной эксплуатации именно предохранительная техника от отечественных компаний будет предпочтительной.

Гидроклапаны предохранительные технические моменты и сотрудничество с ООО «Промышленная гидравлика»

Пружинные предохранительные гидроклапаны, а также другое гидравлическое оборудование можно заказать в компании «Промышленная гидравлика Украина». Мы:

 • Предлагаем предохранительное оборудование в обширном ассортименте.
 • Строго контролируем качество поставляемой техники и соответствие ее рабочих характеристик паспортным показателям.
 • Предоставляем скидки оптовым покупателям и постоянным заказчикам.
 • Строго соблюдаем взятые гарантийные обязательства, при необходимости переадресовывая рекламации производителю.

Если нужно, квалифицированные сотрудники нашей компании ответят на все вопросы, касающиеся нюансов эксплуатации или монтажа. Также мы предоставляем помощь в подборе гидравлики под требования технического задания или спецификации.

Продуманная система логистики обеспечивает быструю комплектацию и доставку заказа даже при покупке большой партии из нескольких десятков наименований.