


2 590 ₴
Запобіжні клапани BKH були спроектовані з метою забезпечення захисту ключових компонентів гідросистеми, таких як насоси, кермові пристрої та гідравлічні циліндри від перевантажень, ударів і кавітації. Їх просто інтегрувати в будь-яку гідравлічну схему, зручно кріпити до блоку кермового керування, легко з'єднувати з гідравлічними шлангами.
Клапани BKH5 призначені для кермових пристроїв XY. BKH5-100-M має вбудований вхідний запобіжний клапан на лінії «P» і метричне різьблення приєднувальних портів. Підключення до дозатора XY здійснюється двома гвинтами М8х1х40.
|
Характеристики |
Значення |
|
Номінальна витрата, л/хв |
80 |
|
Номінальний тиск, бар |
160 |
|
Налаштування тиску запобіжного клапана, Бар |
100 |
|
Вага, кг |
1,8 |


Компанія M+S Hydraulic розпочала виробництво 1963 р. Зараз вона завоювала довіру клієнтів і стала одним зі світових лідерів у виробництві гідравлічних двигунів і гідростатичних кермових агрегатів. Продукція компанії сертифікована за стандартом ISO 9001 і вирізняється високою якістю.
У нашому інтернет-магазині ви можете купити гідроклапан BKH5-100-M виробництва M+S Hydraulic. Якщо вам важко визначитися з вибором, то наші фахівці нададуть кваліфіковану консультацію, допоможуть підібрати гідравліку, , яка підходить для вашого обладнання або техніки. Завжди раді вам!
Вам може знадобиться пріоритетний клапан PRD80/4-MX/2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M+S Hydraulic |
| Країна виробник | Болгарія |
| Стан | Новий |
| Тип | Гідроклапан |
| Конструктивне виконання | Моноблочне |
| Управління | Ручне |
| Номінальний тиск | 16 МПа |
| Номінальна витрата рідини | 80 л/хв |
| Мінімальна кінематична в'язкість робочої рідини | 20 кв. мм/с |
| Максимальна кінематична в'язкість робочої рідини | 75 кв. мм/с |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Ширина | 82 мм |
| Довжина | 85.6 мм |
| Висота | 38 мм |