



7 540 ₴
Шестерні насоси Vivoil відрізняються високою надійністю завдяки використанню якісних матеріалів та сучасних технологій виробництва. Ці насоси є аналогами насосів таких брендів як Casappa, Marzocchi, Rexroth, Bosch, Ronzio, Sauer Danfoss, Turolla, Parker, Caproni, Salami, Roquet, Yuken, Vickers, Industriltechnic та інші.
Технічні характеристики гідронасосів XV-1P:
X1P3154DZZB, X1P3254DZZB та X1P3654DZZB — односпрямовані гідравлічні насоси із зовнішніми шестернями конфігурації XP143.
Корпус насоса виготовлений з алюмінію. Напрямок обертання правий, але його можна легко змінити на лівий без додавання додаткових компонентів. Насос оснащений фланцем корпусної форми ∅32 мм типу HY з двома отворами для кріплення діаметром 8,5 мм. Міжосьова відстань між отворами — 40 мм. Вал фрезерований ∅10, хвостовик 5 мм.

Ці насоси оснащуються кришками XV1 ø32 BH-HY POMPA-FS (100.0271.AKP-FS), які є доступними для покупки у нас. Щоб уточнити наявність повного переліку комплектуючих, зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном, вказаним на сайті.
|
Модель |
Робочий об'єм, см³ |
Макс. робочий тиск, Бар |
Макс. піковий тиск, Бар |
Швидкість обертання, об/хв. |
Розмір А, мм |
Розмір B, мм |
Розмір С, мм |
Вага, кг. |
Всмоктуючий порт |
Напірний порт |
|
X1P3154DZZB (XV1P/5.9) |
5,85 |
250 |
300 |
5000 |
96,0 |
45,8 |
84,0 |
1,26 |
3/8" BSPP |
Ø9,25 мм |
|
X1P3254DZZB (XV1P/6.5) |
6,50 |
250 |
300 |
5000 |
97,5 |
47,0 |
85,5 |
1,30 |
3/8" BSPP |
Ø9,25 мм |
|
X1P3654DZZB (XV1P/9.8) |
9,88 |
190 |
230 |
4000 |
111,5 |
53,5 |
99,5 |
1,50 |
3/8" BSPP |
Ø9,25 мм |


T.1 = 24,5÷29,4 [Нм] - момент затягування гвинта M8
T.2 = 13,8 [Нм] — допустимий крутний момент валу (Примітка. При виборі валу завжди перевіряйте допустимий крутний момент)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vivoil |
| Країна виробник | Болгарія |
| Тип шестерневого насосу | Насос з зовнішнім зачепленням |
| Перекачувані середи | Нафтопродукти |
| Робочий об'єм | 5.85 куб. см |
| Номінальний тиск | 25 МПа |
| Напрямок обертання | Праве |
| Вага | 1.26 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 108 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Висота | 72 мм |